FOTOGALERIE » Akce

14. – 17. 5. 2015
Rok utekl jako voda a já byla zase na skvělém veletrhu Svět knihy. Loni jsem slíbila Hell Boys, letos jsem je tam pokřtila a kmotrem byl úžasný Lukáš Hejlík. Pak jsem si popovídala s autory, kteří "zběhli" od scifi a fantasy k detektivce a taky se zúčastnila besedy s dalšími ženštinami, které létají s draky, běhají s vlky, čarují, vyznají se v houbách a mají v sobě pravé válečníky. Můj domovský stánek "Společenstva Pevnosti" byl celou dobu v obležení, program fantasy sekce byl chválen a veleben, leckdo mi pochválil novou barvu vlasů a celkově to byla prostě paráda. Tak zase za rok.


18. 3. 2015 jsem měla besedu a autorské čtení v podkrovním sále prostějovské knihovny. Moderoval a chytře a vtipně se mě ptal její ředitel, Aleš Procházka a já tak mohla chytře a vtipně odpovídat :-) Přečetla jsem dvě ukázky z připravovaných Hell Boys a vypadá to, že se čtenářky na knížku moc těší. A to mě moc těší :-)


29. 8. 2014 proběhl "Svatbacon" - svatba Klárky Smolíkové a Jirky Walkera Procházky, což jsou spolumajitelé audiovydavatelství "Walker a Volf". Na následné zahradní slavnosti jsme si přihřáli polívku a pokřtili audio Znamení vlka, které bude v prodeji od 1. 9. 2014.


15. - 18. 5. 2014 - Veletrh Svět knihy. Super akce a velký úspěch stánku P614 :-) Dověděli jsme se, jak se dělá knížka, v pátek jsem na besedě slíbila Hell Boys na podzim, v sobotu jsem seděla vedle hvězd české fantasy při prezentaci audiovydavatelství Walker a Volf "Na plný pecky", pak jsme pili Starorežnou a já i něco podepsala a večer vydařená párty. Nuž, nechtělo se mi domů... :-) A vy si určitě nenechte ujít další ročník!


8. - 9. 3. 2013 - Ostavský knižní veletrh. Beseda se studenty, podpisy, mluvení do mikrofonu (už umím), čtení ukázky (ech), rozhovor pro Ostravský rozhlas. A milá setkání. Moc prima dva dny.


23. 2. 2013, rok od křtu Nebezpečné lásky, jsme s Kateřinou "Nebraskou" Petrusovou oslavili vydání pokračování Nepřítel mého nepřítele.
A protože se to trefilo do termínu vydání 50 odstínů temnoty, které stejně jako první díl přeložila Zdenka "Bye" Lišková, spáchala se společná akce. Pizzerií Kmotra se valily vlny estrogenu, ale bylo to prima :-)


30. 11. 2012 se slavnostně otevřely nové prostory knihkupectví Fantasya v Praze na Vinohradech a zároveň jsme pokřtili knížku Znamení vlka. Kdybych věděla dřív, jakej skvělej vlkodlak je Pavel Renčín, který knížku pokřtil, možná bych to napsala trošku jinak :-)


Křest Hot Boys 26. 10. 2012 v pražském klubu "Zlaté časy" s Lukášem Hejlíkem. Byla to moc fajn akce a snad je to z těch fotek poznat :-)


Fantomácká porada za účasti ostravsko-pražské letky s prostějovským černým pasažerem.
Místo konání - alfovo doupě v Ostravě, 28.-30.9.2012. Ano. Radili jsme se tři dny!


13. 7. 2012 (pátek, třináctého a na "Markétu") jsme vyrazily hromadně na film "Magic Mike" - stiptéři po americku. Zjistily jsme - a já to zmiňuju ve vší skromnosti - že je lepší, když o amerických striptérech píše baba z Moravy. :-)


Veletrh "Svět knihy" v Praze 17. - 20. 5. 2012robert mahr © 2012