KNIHY » Znamení vlka

Léto 2014 patřilo kromě jiného taky nahrávání audio verze mé knížky "Znamení vlka". Narátorkou byla Kateřina Janečková a celé to vyrobilo skvělé audio vydavatelství Walker a Volf.
Audio verze ve formátu MP3 bude v prodeji od 1. 9. 2014.
  Teaser: www.youtube.com
  Ukázka


"Znamení vlka" bylo napsané ještě před Hot Boys. Ale s Hotíkama se to všechno tak krásně zamotalo, že vychází až po nich. Což vůbec nevadí, jsou úžasný předvoj.
Knížka by měla být v prodeji na konci listopadu. Vychází - jak jinak - u Fantom Printu a její příchod na svět určitě zase parádně oslavíme :-)
   
  Anotace:
Stačí jedno kousnutí… Tori neměla zrovna normální dětství a dospívání. Ani ona sama není tak docela „normální„. Ale co je doopravdy zač, to zjistí na druhém konci světa, kde chce začít nový život. A ten také opravdu začne. Sama však netuší, jak moc jiný bude. Do cesty, mezi stehna a následně do srdce se jí připlete alfa smečky lykantropů se slabostí pro zrzavé slovanské typy… Slovo vlkodlak je na místě, ale oni si tak neříkají. Jsou lycas. Jejich svět není uhlazený a snadný. Je to svět příšer, svět boje, krve a sexu. A Tori se toho všeho dostane víc, než by kdy tušila…
   
 
   
 

Recenze:

www.fantasya.cz
www.sarden.cz
willinda-books.blogspot.cz
www.klubknihomolu.cz
www.fantasy-svet.net
www.pevnost.cz
www.fantasya.cz
deti-noci.cz
www.mfantasy.cz
knizni-doupe.cz
www.cervenaknihovna.com
linfe.wordpress.com
   


robert mahr © 2012